Kategorie
Aktualności

Laboratorium Miłości – ciekawa propozycja Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego „Soli Deo” działającego przy Uniwersytecie Warszawskim

Laboratorium Miłości to cykl konferencji i warsztatów Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego „Soli Deo” działającego przy Uniwersytecie Warszawskim. Projekt porusza tematykę związaną z różnymi aspektami miłości, m.in. relacji damsko-męskich, samoakceptacji, miłości rodzicielskiej. Organizowany od jesieni 2005 roku za każdym razem przyciąga na aule uniwersyteckie setki studentów.

 

Laboratorium Miłości – 15-30 listopada 2012

Co czeka nas w tym roku?

1)      Wielkie otwarcie: jeden z premierowych pokazów filmu „October Baby” (8. miejsce na liście amerykańskiego Box Office) – piękna, oparta na faktach historia o miłości, życiu i przebaczeniu. 19-letnia Hannah na wiadomość o tym, że jest dzieckiem, które przeżyło aborcję, wyrusza w podróż w poszukiwaniu matki. 15.11.2012, godz. 20:10, Aula Starego BUW-u, Kampus Główny UW

Wstęp wolny!

 

2)      „GIRL POWER, czyli 100% miłości w kobiecości” Teresa Tomeo – amerykańska dziennikarka i reporterka telewizyjna i radiowa, według rankingów za 2012 r. najlepsza mówczyni katolicka, autorka książek. Na podstawie własnych doświadczeń i badań opowie o tym, jak kochają kobiety, jak łączyć karierę zawodową ze szczęściem rodzinnym i jakie są współczesne zagrożenia kobiecości.

19.11.2012, godz. 20:10, Aula A, Auditorium Maximum, Kampus Główny UW

 

3)      „Lubię seks, a Ty?”Sylwester Laskowski – gitarzysta, kompozytor, aktor, wodzirej, absolwent Warszawskiej Akademii Muzycznej i Politechniki Warszawskiej, autor książek – zastanowi się nad tym, czy warto czekać z seksem – jeśli tak, to do kiedy i właściwie… po co?

22.11.2012, godz. 20:10, Aula Mickiewicza, Auditorium Maximum, Kampus Główny UW

 

4)      „Miłość. Bez tabu!”ks. Przemek „Kawa” Kawecki – charyzmatyczny salezjanin, socjolog, dziennikarz znany min. z TVP1, TVP2 i Religii.tv, redaktor naczelny „Drakki”. Pasjonują go media i popkultura, nie boi się trudnych tematów – spróbuje odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące miłości – studenckiej i nie tylko.

28.11.2012, godz. 20:10, Aula Mickiewicza, Auditorium Maximum, Kampus Główny UW

 

5)      „Pragnienie miłości – zanim pokochasz ją/jego, pokochaj siebie!” – warsztaty z samoakceptacji z udziałem psychologów dla studentek i studentów warszawskich uczelni.

30.11.2012, godz. 09:00, Stary BUW, sala nr 214, Kampus Główny UW

Dodaj komentarz