Kategorie
Aktualności

Prowadzący zajęcia podczas szkolenia „Liderzy Komunikacji 2013″

 

Zajęcia podczas szkolenia „Liderzy Komunikacji 2013″ będą prowadzić m.in.:

 

Amelia Łukasiak

Z wykształcenia magister filozofii, od 1991 r. pracująca jako dziennikarka prasowa (Rzeczpospolita, Newsweek), telewizyjna (TVP, RTL7, TV Puls) i radiowa (Radio Plus). Obecnie  jest Partnerem w firmie producencko-szkoleniowej Amacom.tv. Była zastępcą redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej” oraz dyrektor informacji i publicystyki TV Puls. Za teksty w „Newsweeku” dwukrotnie otrzymała wyróżnienie honorowe w kategorii „Głowna Nagroda Wolności Słowa”. Współautorka książek “Ludwik Dorn. Rozrachunki i wyzwania” oraz „Kobiety Niezapomniane”.

 

Józef Łukasiak

Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim. Kieruje pracą firmy Amacom.tv zajmującą się video marketingiem: strategiami komunikacyjnymi, szkoleniami medialnymi i produkcją materiałów video dla mediów internetowych. Jest specjalistą w obszarze konsultingu i badań marketingowych oraz inwestycjami w nowe media. Zdobył bogate międzynarodowe doświadczenie marketingowe pracując w działach marketingu korporacji: Coca-Cola, Nielsen i FritoLay oraz w firmach konsultingowych. Od 2008 roku pracuje intensywnie nad koncepcjami wykorzystania marketingowego treści video w nowych mediach.

 

Brygida Grysiak

Reporterka TVN24. Wcześniej współpracowała z Gazetą Krakowską, Niezależnym Kwartalnikiem Kulturalnym „Alter Ego” i Radiem Kraków. Prowadziła program edukacyjny „Dzieci i ryby” w TVP2.  Jest dwukrotną laureatką nagrody Dziennikarzy Małopolski. Nominowana do Wiktora 2005 w kategorii „Odkrycie telewizyjne” i nagrody Grand Press 2009 w kategorii NEWS. Autorka książek: „Najbardziej lubił wtorki. Opowieść o życiu codziennym Jana Pawła II”, „Kobiety w życiu Jana Pawła II” oraz „Wybrałam życie. Aborcja to nie jest powód do dumy”.

 

Igor Janke

Dziennikarz, publicysta i komentator polityczny. Jest szefem serwisu blogowego Salon24.pl. Pracował m.in. w  „Życiu Warszawy”, piastował stanowiska zastępcy redaktora naczelnego „Ekspresu Wieczornego”, redaktora naczelnego Polskiej Agencji Prasowej. Były publicysta i szef działu politycznego „Rzeczpospolitej”, pisał także do „Uważam Rze”. Od 2006 roku współtwórca Niezależnego Forum Publicystów Salon24.pl.

What they won’t tell you is how exactly they’re doing https://justbuyessay.com/ it

Dodaj komentarz