Kategorie
Aktualności

Warsztaty rozwoju osobistego

W ramach prac Instytutu „Przyszłość” organizujemy cykl szkoleń i warsztatów rozwoju osobistego.

Jeśli chciałbyś:

*        zwiększyć świadomość samego siebie – swoich silnych stron i tych stanowiących dla Ciebie wyzwanie,

*        poprawić umiejętność skutecznego komunikowania się z innymi,

*        rozwinąć myślenie kreatywne,

*        lepiej radzić sobie ze stresem

– nasz cykl warsztatów jest dla Ciebie!

Warsztaty będą prowadzone przez profesjonalnych trenerów i coachów; składać będą się z serii comiesięcznych spotkań o różnej tematyce. Zapisy na poszczególne zajęcia prowadzić będziemy odrębnie – w zależności o Waszych zainteresowań i chęci.

Ponieważ poniższe szkolenia są organizowane dla Was, chcielibyśmy zaprosić Was do współtworzenia planu warsztatów, by jak najlepiej spełnić Wasze oczekiwania. Podczas pierwszego spotkania wspólnie podejmiemy decyzję, jakimi tematami będziemy się zajmować podczas naszych szkoleń.

Pierwsze spotkanie warsztatowe, zatytułowane „Wstęp do planowania rozwoju osobistego. Diagnozowanie potrzeb i praca w grupie” odbędzie się w dniu 29 listopada 2012 roku (czwartek) w godzinach 17.00 – 20.30. Udział w warsztacie jest bezpłatny.

Miejscem warsztatu będzie siedziba Instytutu „Przyszłość” przy ul. Ks. Prymasa Augusta Hlonda 1 w Wilanowie (w bezpośrednim sąsiedztwie Świątyni Opatrzności Bożej).

Projekt prowadzą:

Radosław Ścibek

Certyfikowany Coach ICC, certyfikowany biznes coach ICC (numer licencji 194) , psychoterapeuta Gestalt.

Coach kadry menadżerskiej  w zakresie podnoszenia kompetencji przywódczych. Współtwórca i realizator indywidualnych projektów konsultacyjnych, redukujących lub wygaszających konflikty w organizacji, zarówno w sferze międzywydziałowej jak i mediacja w relacjach zawodowych.

Współautor autorskiego programu Szkoły Coachów – Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu. Realizator i współautor programów wspierających liderów i zespoły korporacyjne poprzez treningi praktyczne, coaching indywidualny i szkolenia. Zakres specjalizacji i doświadczenia to przywództwo, zarządzanie i motywacja w zespołach, budowania energii organizacji i zespołów, coaching w myśleniu korporacyjnym zorientowany na cele i potrzeby osób oraz przedsiębiorstw.

Posiada 12 letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń. Autor i realizator projektów szkoleniowych między innymi dla takich firm jak: PTK Centertel Sp. z o.o. (operator sieci Orange),ABG S.A, Telekomunikacja Polska S.A., Nestle Waters S.A., Husqvarna, SKOK Stefczyka, Prokom S.A., Contact Center, Emitel, OCS, Teltech i inne.  z  zakresu: sztuki prezentacji, sztuki budowania profesjonalnego wizerunku, sztuki perswazji, coachingu, zarządzania czasem, zarządzania zmianą i innych.

Psychoterapeuta – absolwent Instytutu Resocjalizacji i Profilaktyki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego, absolwent Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, Instytutu Stowarzyszonego w EAGT i FORGE.

Konrad Ciesiołkiewicz

Koordynator prac Instytutu „Przyszłość”. Od stycznia 2008 dyrektor PR i Sponsoringu Orange Polska.
W przeszłości związany z Fundacją „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Pracował także w Polkomtelu, gdzie zajmował się komunikacją niestandardową. Były rzecznik prasowy rządu Kazimierza Marcinkiewicza.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie pracy w zakresie komunikacji. Zajmował się PR-em w obszarze organizacji pozarządowych, polityce i biznesie. Certyfikowany coach ICC. Posiada także uprawnienia do stosowania narzędzia diagnozującego style zachowania, Extended Disc. Organizator i uczestnik wielu szkoleń z zakresu przywództwa, pracy w zespole, komunikacji, narzędzi rozwoju osobistego.

Prywatnie spędza czas z żoną, Brygidą i dwuletnim synkiem Antosiem.

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 23 listopada 2012 roku za pośrednictwem ankiety.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku dużej liczby chętnych o zakwalifikowaniu do udziału w warsztatach decydowała będzie data zgłoszenia.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: biuro@instytutprzyszlosc.pl

She described her thrill at the thought that afghan girls once barred from school were now learning, visit the website following the u

Dodaj komentarz