Zespół

 

Konrad Ciesiołkiewicz Koordynator prac Instytutu „Przyszłość”

Koordynator prac Instytutu „Przyszłość”, prowadzący wiele szkoleń liderów. Psycholog, coach ICC i terapeuta pracujący się nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP). Od kilkunastu lat zajmuje się komunikacją w organizacjach pozarządowych, firmach doradczych, administracji rządowej, a od stycznia 2008 roku jest menedżerem w Orange Polska odpowiadającym za komunikację korporacyjną i CSR (Społeczną Odpowiedzialność Biznesu). Jest członkiem Rady Duszpasterskiej Archidiecezji Warszawskiej. Wraz z żoną i dwójką dzieci mieszka w Konstancinie Jeziornie.

 

Amelia Łukasiak Lider szkoleń komunikacyjnych

Z wykształcenia magister filozofii, od 1991 r. pracująca jako dziennikarka prasowa (Rzeczpospolita, Newsweek), telewizyjna (TVP, RTL7, TV Puls) i radiowa (Radio Plus). Obecnie  jest Partnerem w firmie producencko-szkoleniowej Amacom.tv. Była zastępcą redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej” oraz dyrektor informacji i publicystyki TV Puls. Za teksty w „Newsweeku” dwukrotnie otrzymała wyróżnienie honorowe w kategorii „Głowna Nagroda Wolności Słowa”. Współautorka książek “Ludwik Dorn. Rozrachunki i wyzwania” oraz „Kobiety Niezapomniane”.

 

 

Tomasz Fill Lider szkoleń biznesowych

Dyrektor biura komunikacji korporacyjnej w firmie z branży paliwowej. Od ponad 10 lat zajmuje się public relations w największych polskich firmach. Był rzecznikiem prasowym Grupy PZU, PKO BP i PGNiG. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Były instruktor harcerski, w latach 1997-1999 rzecznik prasowy Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

 

Jan Badowski Dyrektor biura Instytutu „Przyszłość”

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej i Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Od wielu lat instruktor Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, pełnił funkcje m.in. drużynowego, przewodniczącego obwodu, skarbnika, przewodniczącego Okręgu Mazowieckiego. W swojej pracy społecznej specjalizuje się w problematyce wychowania gospodarczego i fundraisingu. When you’re running a restaurant by yourself, food isn’t the only http://topspyingapps.com concern

Dodaj komentarz