Kategorie
Aktualności

Prowadzący zajęcia podczas szkolenia „Liderzy Biznesu 2013”

 

Zajęcia podczas szkolenia „Liderzy Biznesu 2013” będą prowadzić m.in.:

 

Monika Fill

Absolwentka socjologii w ISNS Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także studia europejskie (MA) na University of North London oraz podyplomowe studia z zakresu ubezpieczeń na Akademii Finansów w Warszawie. Doświadczenie menedżerskie zdobywała w sektorze finansowym. W latach 2006-2008 wiceprezes, a następnie od 2008 do 2010 prezes zarządu Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Obecnie rozwija własną działalność gospodarczą.

 

Jacek Lichota

Absolwent SGH, makler papierów wartościowych, doradca inwestycyjny, CFA. Związany z rynkiem inwestycyjnym, pracował w Domu Maklerskim Banku Ochrony Środowiska, ING Investment Management, ING Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych. Od 10 lat jest prezesem i tworzy spółkę Telestrada, notowaną na rynku New Connect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Paweł Patkowski 

Paweł Patkowski – dyrektor Marki, Mediów i Komunikacji Orange Polska, odpowiedzialny za strategię marki oraz komunikację marketingową Orange Polska. Członek założyciel Stowarzyszenia Marketing 4 Business. Poprzednio wicedyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w Polkomtelu. W latach 2001-2007 szef marketingu Adidas Poland. Wcześniej dyrektor marketingu Browarów Brok S.A.  Jako account director w agencji reklamowej Lintas pracował dla klientów: Unilever, Polkomtel, Telekomunikacja Polska, Castrol, Casio, OFE Bankowy i Bank Śląski. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz Institut Francais de Gestion (MBA). Wykładowca menedżerskich studiów podyplomowych w Katedrze Zarządzania w Gospodarce SGH. Autor książki „Potencjał konkurencyjny marki”.

 

Tomasz Fill

Dyrektor biura komunikacji korporacyjnej w firmie z branży paliwowej. Od ponad 10 lat zajmuje się public relations w największych polskich firmach. Był rzecznikiem prasowym Grupy PZU, PKO BP i PGNiG. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Instruktor harcerski. W latach 1997-1999 rzecznik prasowy Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

 

Bartosz Niemczynowicz

Prawnik, aplikant radcowski, specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem kapitałowym. Obecnie w kancelarii K&L Gates. Pracował m.in. w Ministerstwie Skarbu Państwa i w TVP. Wieloletni instruktor ZHR, były rzecznik prasowy ZHR, kierował m.in. kształceniem instruktorów na Mazowszu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Jarosław Król

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych UAM w Toruniu oraz Wydziału Zarządzania UW. Od 1992 związany z sektorem bankowym w pionach treasury i corporate finance. Pracował m.in. w ABN Amro, Bank of America, BGK. Obecnie dyrektor biura finansowania sektora publicznego Banku Pekao.

 

Gość specjalny

Maciej Witucki

Prezes Orange Polska (wcześniej Telekomunikacji Polskiej). Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej oraz École Centrale w Paryżu. Wcześniej pracował w branży bankowej, był m.in. prezesem Lukas Banku. Jest przewodniczącym Polskiego Forum Obywatelskiego. Członek Rady Dyrektorów Atlantic Council of the United States, czołowego amerykańskiego think tanku zajmującego się inicjowaniem publicznych debat na temat polityki międzynarodowej.

 

Imagine you were dropped https://spying.ninja/ off somewhere completely alien to you you could be anywhere in the world

Dodaj komentarz