Instytut

Nowa gra: Jeśli chcesz Rainbow Six Siege, to polubisz też …

Oprócz oczywistej dramatu kopiąc w zestawie oknami francuskimi podczas noszenia maski gazowej, Rainbow Six Siege oferuje potężne marzenia o wygranej i przegranej. gry, takie jak Albion Internecie Przedstawia on ideę, że w sytuacji zagrożenia bombowego zakładnika lub czyste rozdzielczości jest możliwe pod warunkiem, że podejmuje wszelkie właściwe decyzje. Jest rzeczą oczywistą, że te dni szczęśliwe zakończenia są niestety rzadkością. Niemniej jednak, część rdzenia odwołania Siege jest droga to odzwierciedla nasz świat, a jednocześnie przypominając nam, że tak, to wciąż tylko gra.

Oblężenie to najnowsza pozycja w długim serialu inspirowanym konstelacji powieściopisarza Toma Clancy’ego z Technothriller fikcji wojskowej. Ulubione gry 10 Flash Jego spojrzenie na specjalnych sił porównaniu terrorystów modelu jest taka, która obejmuje bezwzględne i brutalne fizyki każdego scenariusza. Jak to rozegrać zależy od wiedzy o przestrzeni i zdolności zawodników, żeby go zakłócić. pokemon emulator gry Będąc wygodny z małym cyfrowym podejmowania ryzyka nie zaszkodzi.

W tym wydaniu „Jeśli chcesz,” Patrzę na filmach, książkach, komiksach i że wszyscy dają hat-końcówki do fikcji operatorów specjalnymi i niesamowitą pracę, jaką osiągnąć, często w ukryciu .

Kto śmie Wygrane (Ostatnią opcją) w reżyserii Iana Sharpa

Ten 1982 Film doły ludzi z elitarnej brytyjskiej Special Air Service przeciwko przemocy, terrorystów anty-atomowych, które biorą amerykańskich urzędników i dyplomatów jako zakładników. Jego fabuła, która została w dużej mierze oparty na oblężeniu 1980 irańskiej ambasady, skupia się wokół skrytej działalności SAS jako całości, ale także na całym dziele jednego kapitana Skellen, oficer rzekomo zmuszony do opuszczenia służby po nadużywa swojej władzy polecenia podczas ćwiczeniem.

Pod względem kinematografii, muzyki i ogólnej postawy, kto odważy Wygrane jest bardzo dużo produktów z końca zimnej wojny. sonic gry pc broni jądrowej i ich apokaliptyczne konsekwencje, pchnąć ludzi wszystkich przekonań politycznych w skrajności. SCP powstrzymywanie gry wyłom w tym filmie, terroryści są wygięte na całkowitą, światowego rozbrojenia jądrowego, nawet kosztem życia cywilnego. To do SAS naruszenia i oczyścić sobie drogę do foliowania plany terrorystów. darmowe gry online bez ściągania Dla bardziej nowoczesny wygląd w podobnych, wszystko albo nic tematów, należy również sprawdzić Kathryn Bigelow za 2012 polowanie na Osamę filmu, Wróg numer jeden.

Działania, historia Nathan Edmondson, sztuce Mitcha Gerads

Aktywność

W tej serii komiksów autorstwa Edmondson i Gerads widzimy z bliska pracę tych, którzy kopię zapasową specjalne operatory-the aktywny wsparcie wywiadowcze US Army. Narysowany graficznego realizmu i napisane w sposób jasny, dramatycznym głosem, aktywność przedstawia fikcyjną interpretację ostatnich wydarzeń geopolitycznych. W ten sposób daje wgląd mężczyzn i kobiet, którzy pracują warstwę lub dwa w głąb tajemniczej świata USA sił specjalnych i wywiadu społeczności.

Rainbow Six: Oblężenie HD tapety do pobrania za darmo

Zebrane w trzech tomach, seria nurkuje w operacji specjalnych z różnych kątów. APB gra Jeśli w Rainbow Six Siege jesteśmy świadkami bardzo najostrzejszy punkt włóczni w szturmem związku lub nalot jetliner, następnie w działalności otrzymujemy zobaczyć niebezpieczny grunt, który prowadzi do tych spektakularnych stałych fragmentach gry. Jesteśmy świadkami manewrów politycznych, gromadzenia informacji, a także osobistego poświęcenia, że ​​ta tajemnicza grupa wymaga od swoich członków. najlepsze gry przygodowe pc Dobrze sporządzony, dobrze opowiedziana historia o pewnym aspekcie do specjalnych operacji, które nie jest znane.

Operacja czaszki deszcz DLC – Rainbow Six Siege


Krytyczna decyzja, w reżyserii Stuarta Bairda

Podczas gdy „Terroryści w samolocie” scenariusz może mieć inny oddźwięk w 21 wieku niż ten, który go poprzedzał, to faktycznie był to klasyczny film akcji setup od 1970 roku. viking gry I z 1996 roku Executive decyzji, co mamy jest dość świeży, jeśli fantastyczne podejście do problemu. W tylu filmach, ostateczny Push zatrzymać akcja terrorystyczna oznacza koniec trudnopalne historii ustawić znaki, ustalenie trasy wejścia w strzeżonym miejscu, a potem wreszcie zerwać fabułę. Z decyzji wykonawczej, cały film jest oblężenie.

Podstawowym założeniem jest to, że porwany samolot kierowany jest do Stanów Zjednoczonych z terrorystami na pokładzie. Ich plany są złe i odpowiednio naciskać rząd USA próbować niebezpieczną próbę powietrzu, aby powrócić do samolotu, zarówno uratować cywili pokładzie i uniknąć masowych ofiar na ziemi. Na jego twarzy fabuła pozornie brakuje bazową wiarygodności. Ale na szczęście film ciągnie ze sobą pewne przekonujące i godne przedstawienia z jego obsady, która obejmuje Kurt Russell, Steven Seagal, Halle Berry, Oliver Platt i John Leguizamo. Na szczęście, mimo swego rodowodu w tym gatunku, Seagal wychodzi na scenę stosunkowo szybko i pozostawia thrillera niezwykle napiętej i zabawny.

Bez wyrzutów sumienia, przez Toma Clancy’ego

bez wyrzutów sumienia

Jeśli oryginalna 1998 Rainbow Six powieści Toma Clancy’ego, gdzie to wszystko się zaczęło, to bez wyrzutów sumienia to historia o tym, jak tam dotarliśmy. Ustaw w czasach wojny w Wietnamie, to szczegóły backstory operacyjnym CIA John Clark, człowiek, który pójdzie na pomoc Znaleziono tajnej grupy Rainbow Six lat później. Długo uważana za jedną z najlepszych kreacji Clancy’ego, Clark, jak można się domyślać, niesie pewne ciemne bagaż z jego przeszłości.

Rainbow Six: Siege 'Przegląd: Once More Unto The Breach

Navy SEAL pierwotnie Clark ma inną nazwę i innego życia w tej wcześniejszej pracy przez Clancy. Powieść ślady dwóch głównych łuków historia, jeden w kontaktach z jeńców wojennych w Wietnamie i taki, który widzi wojna przyniosła do domu Baltimore. Obie historie zapytać bohatera do konfrontacji konsekwencje i moralne granice przemocy. drogie gry Jakie są ludzie gotowi zaryzykować, aby pierwszeństwo? To długa odczytu, ale powieść 1993 jest Clancy w jego stronę obracająca się najlepiej na etapie ustalania wszechświata Rainbow Six.

Patrick obecnie pracuje jako redaktor internetowego dla Hinterland Studios, która sprawia, że ​​długie ciemne. Aby uzyskać więcej rat „Jeśli chcesz …”, sprawdzić inne gry on pokrywa w tej serii poniżej:

 • Jeśli podoba Ci się Metal Gear Solid 5
 • Jeśli lubisz Dead Space
 • Jeśli lubisz Wiedźmina
 • Jeśli lubisz Dishonored
 • Jeśli podoba Ci się Mass Effect
 • Jeśli lubisz Skyrim
 • Jeśli lubisz Fallout 3
 • Jeśli lubisz Deus Ex
 • Jeśli podoba Ci się Company of Heroes
 • Jeśli lubisz STALKER
 • Jeśli podoba Ci się jej historia
 • Jeśli lubisz American Truck Simulator

Chefren wird nicht selten auch der bau Kontakt des großen sphinx von giseh zugeschrieben

Dodaj komentarz